רהיטים

אייך בוחרים ספה מושלמת לבית ?

איזו ספה או ספות אתם מעדיפים? האם תרצו ספות בגימור של עור או ספה מבד? האם תבחרו דווקא ספת שזילון עם גימור עגול או מרובע? יש כל כך הרבה אפשרויות חלקן מודרניות וחלקן יותר בכיוון העתיק והכפרי.

אז מה אתם בוחרים לבית החדש או לשדרוג הסלון הקיים? הנה כמה דברים שיעשו לכם סדר בבלגן ויסייעו לכם לבחור את הספה שתשנה את נראות הבית לעיתים גם מבלי לעבור דירה.

יותר מדי רהיטים בבית? זו הטעות הראשונה שאולי כדאי שלא תעשו

מרכז או יותר נכון לב הבית הוא למעשה הסלון וכאן עולה גם השאלה, איך מתאימים ספות שתהיינה גם מרווחות וגם מותאמות למראה ולמרווח של הסלון?

כמו כל רהיט אחר כך גם הספה שלכם מלמדת דבר אחד או שניים על הדיירים במקום. אוהבים לארח או שאולי פחות? רוצים לפנק ולהתפנק? אולי כדאי לכם להמשיך ולקרוא את המאמר שיעזור לכם לבחור את הספה המושלמת ביותר.

אז למה זה לא תמיד עובד נכון? בעיקר היות ויש אנשים שבוחרים יותר מדי ריהוט, יותר מדי תאורה ובעיקר ערמה של אביזרים שהופכים את המתחם של הסלון לעמוס מדי ומשיגים בדיוק את התוצאה ההפוכה.

מה כן עושים? כיצד מעצבים את הסלון עם ספות מבלי לגרוע מהמראה או התחושה מרגע שנכנסים למתחם ועד שיוצאים ממנו?

בשלב הזה חשוב לומר כי עודף חפצים או רהיטים עלול לצור ולייצר את האמירה ההפוכה ובסופו של דבר יאלץ אתכם להיפטר מהקיים כדי לייצר את ההרמוניה אליה אתם שואפים.

צריכים לבחור ספות שתשלבנה בצורה נינוחה ונכונה עם החלל הפתוח בסלון שלכם? מעבר למיקום ספות חשוב שהקשר בינם לבין שאר הרהיטים יהיה נכון וכך ישיג את המראה ואת ההרגשה הנכונים.

כך תבחרו ספה לסלון – שאלות שחשוב לשאול

במעמד של בחירת ספה או כמה ספות שאלו את עצמכם מה תדירות האירוח וכמה אתם הולכים להשתמש או לרבוץ על הספה? האם יש לכם ילדים בבית ומה התקציב שתרצו להשקיע על קניית הספות החדשות שלכם? בנוסף שאלו את עצמכם האם תרצו ספה אחת או שאולי אתם צריכים מערכת ישיבה שלמה.

אולי גם תאהב...